Kalender

Kalender

2016

Mei 2016

Maandag 30/05

B-week (tot 04/06/2016)

Juni 2016

Donderdag 02/06

Uitstap Aquafin 1F2, 1G en 1H
Laatste middagmaal 6de jaar
Raad Middenkader

Zaterdag 04/06

start sperperiode 2de graad (tot 05/06/2016)

Zondag 05/06

indienen punten DW3 2de graad (tot 06/06/2016)

Maandag 06/06

A-week (tot 11/06/2016)
Pedagogische Raad
CLIL

Dinsdag 07/06

rapport DW3 2de graad (tot 08/06/2016)
start examens 6des (tot 08/06/2016)
Werkgroep verfraaiing
Ouderraad

Donderdag 09/06

Indienen DW3 eerste graad (tot 10/06/2016)

Vrijdag 10/06

Start sperperiode eerste graad (tot 11/06/2016)
Ouderraad

Maandag 13/06

start examens 5des (tot 14/06/2016)
Rapport DW3 eerste graad (tot 14/06/2016)
B-week (tot 18/06/2016)
LOC

Woensdag 15/06

start examens 4de jaar (behalve de richting wetenschappen) (tot 16/06/2016)

Donderdag 16/06

start examens 4de jaar wetenschappen + 3de jaar (behalve de richting wetenschappen) (tot 17/06/2016)

Vrijdag 17/06

start examens 3de jaar wetenschappen (tot 18/06/2016)
Start examens eerste graad (tot 18/06/2016)

Woensdag 22/06

einde examens 6de jaar (tot 23/06/2016)
Werkvergadering CPBW

Donderdag 23/06

Deliberaties 6de jaar starten om 8.30u
Indienen boeken 6de jaar

Vrijdag 24/06

Einde examens eerste graad (tot 25/06/2016)
einde examens 2de graad (tot 25/06/2016)
einde examens 5de jaar (tot 25/06/2016)
Indienen boeken 1ste jaar
Proclamatie 6de jaar

Maandag 27/06

Deliberaties (tot 28/06/2016)
Deliberaties 4de jaar (concrete regeling volgt) (tot 28/06/2016)
Deliberatie klas 2 F
Deliberatie klas 2 E
Deliberatie klas 4 F
Deliberatie klas 2 D2-2 D1
Deliberatie klas 4 G
Deliberatie klas 2 C
Deliberatie klas 2 B
Deliberatie klas 4 E
Deliberatie klas 4 A
Deliberatie klas 2 A
Deliberatie klas 4 C
Deliberatie klas 4 D
Deliberatie klas 1 A
Deliberatie klas 4 B
Deliberatie klas 1 B
Deliberatie klas 1 C
Deliberatie klas 1 D
Deliberatie klas 1 E

Dinsdag 28/06

Deliberaties 3de jaar (concrete regeling volgt) (tot 29/06/2016)
Deliberaties (tot 29/06/2016)
Deliberatie klas 3 A
Indienen boeken 4de jaar
Deliberatie klas 3 B
Deliberatie klas 3 C
Deliberatie klas 3 D
Deliberatie klas 3 E
Deliberatie klas 3 F
Deliberatie klas 5 C
Indienen boeken 2de jaar
Deliberatie klas 3 G
Deliberatie klas 5 B2
Deliberatie klas 5 B1;B3
Deliberatie klas 1 F
Deliberatie klas 5 D
Deliberatie klas 1 G
Deliberatie klas 5 E
Deliberatie klas 1 H
Deliberatie klas 5 A

Woensdag 29/06

Ophalen eindejaarsrapport - oudercontact

Juli 2016

Vrijdag 01/07

School open (tot 02/07/2016)
zomervakantie (tot 01/09/2016)

Zaterdag 02/07

School open in de voormiddag

Maandag 04/07

School open (tot 07/07/2016)
Bergkamp 1 (tot 14/07/2016)

Dinsdag 12/07

Bergkamp 2 (tot 22/07/2016)

Augustus 2016

Maandag 15/08

O.-L.-V.-Hemelvaart (tot 16/08/2016)

Dinsdag 16/08

School open (tot 20/08/2016)
Begeleiding vakantietaken en uitgestelde proeven (tot 17/08/2016)

Woensdag 17/08

Begeleiding vakantietaken en uitgestelde proeven (tot 18/08/2016)

Maandag 22/08

School open (tot 27/08/2016)

Dinsdag 23/08

Uitgestelde proeven
LOC

Woensdag 24/08

Uitgestelde proeven (tot 25/08/2016)
Deliberatie uitgestelde proeve - vergaderzaal

Donderdag 25/08

Ophalen boeken 2 3 4 (tot 26/08/2016)

Vrijdag 26/08

Ophalen boeken 5 6 (tot 27/08/2016)
CPBW
CPBW

Maandag 29/08

School open (tot 01/09/2016)

Dinsdag 30/08

Personeelsvergadering
Receptie collega's
GON-vergaderingen
Instapavond 1ste jaar

Woensdag 31/08

Instapnamiddag 2 tot 6

September 2016

Donderdag 01/09

Startbezinning 6de jaar
Startbezinning 5de jaar
Startbezinning 4de jaar
Startbezinning 3de jaar
Startbezinning 2de jaar
Startbezinning 1ste jaar

Zondag 04/09

BBQ Speelschaar (tot 05/09/2016)

Dinsdag 06/09

uitstap Westhoek 6de jaars (tot 07/09/2016)
Bosspel eerste jaar

Woensdag 07/09

Infosessie Zuiddag 6de jaars

Donderdag 08/09

Foto 1 tot 5

Vrijdag 09/09

Sportdag (tot 10/09/2016)

Donderdag 15/09

MOS-startvergadering
Binneklasdifferentiatie

Maandag 19/09

Excursie aardrijkskunde en natuurwetenschappen - 1A en 1D
presentatie Congolese Broeders zesdejaars

Dinsdag 20/09

Excursie aardrijkskunde en natuurwetenschappen - 1C en 1E
Medisch onderzoek 1A
Ouderraad

Woensdag 21/09

Excursie aardrijkskunde en natuurwetenschappen - 1B en 1E
voorstelling Gouden Camera

Donderdag 22/09

Excursie aardrijkskunde en natuurwetenschappen - 1B en 1D
Klaspicknik tweede jaar

Vrijdag 23/09

Excursie aardrijkskunde en natuurwetenschappen - 1A en 1C
Audities schoolband 2de en 3de graad

Maandag 26/09

Medisch onderzoek 1B
Portreterende klassenraden 1ste jaar
infoavond hoger onderwijs

Dinsdag 27/09

Audities Be Delicious

Donderdag 29/09

Portreterende klassenraden 1ste jaar

Oktober 2016

Zaterdag 01/10

Rommelmarkt basisschool

Maandag 03/10

Vrije dag (tot 04/10/2016)
LOC

Dinsdag 04/10

Excursie biologie 4D2/4E2
MOS
Medisch onderzoek 1C
Vergadering BIB

Woensdag 05/10

Rijbewijs op school

Donderdag 06/10

Uitleg Sprint+
Ontmoetingsavond ouders 1ste jaar

Vrijdag 07/10

Fair tradeontbijt basisschool

Maandag 10/10

Vakbegeleider LO (tot 11/10/2016)
Vakbegeleider Latijn (tot 11/10/2016)
Evacuatieoefening blok A, B, C en D
Evacuatieoefening blok E
Pedagogische Raad
Evacuatieoefening blok F, G en de keuken
Schoolraad

Dinsdag 11/10

Vakbegeleider wiskunde (tot 12/10/2016)
presentatie Braziliaanse jongeren Zuiddag

Woensdag 12/10

Rijbewijs op school
Nascholing Sint-Donaas

Vrijdag 14/10

Excursie biologie 4A/4D1/4E1
Excursie biologie 4B/4C
Uitstap Sound Factory 2A
Griepvaccin

Maandag 17/10

Sperperiode herfstexamens eerste jaar (tot 20/10/2016)
Medisch onderzoek 1D
CPBW
Excursie biologie 4F/4G

Dinsdag 18/10

De Dealer (educatief toneel 4de jaar)

Woensdag 19/10

Rijbewijs op school
Indienen punten DW 0 2de graad
Indienen punten DW O 1ste graad
Indienen punten DW 0 3de graad

Donderdag 20/10

Zuiddag 6de jaar (tot 21/10/2016)
Herfstexamen eerste jaar
Studienamiddag eerste jaar
Begeleidende klassenraden tweede jaar: 2E, 2A en 2B
Klassenraden 2de graad
Klassenraden 3de graad

Vrijdag 21/10

Floveractie ouderraad (tot 22/10/2016)
Uitdelen Rapport DW 0 2-6 (tot 22/10/2016)
Dag van de Jeugdbeweging (tot 22/10/2016)
Herfstexamen eerste jaar
Film 'Le nouveau' eerste jaar

Zaterdag 22/10

FrèresReünie

Maandag 24/10

Uitdelen rapport DW 0 1e jaar (tot 25/10/2016)
LOC
Klassenraad 2de graad
Begeleidende klassenraden tweede jaar: 2F, 2G, 2C en 2D
Klassenraad 3de graad

Dinsdag 25/10

Uitstap Sound Factory 2B en 2C
Vaccinatie baarmoederhalskanker meisjes eerste jaar
Toneelvoorstelling 2D, 2E, 2F, 2G
Kernklassenraad 1C
Medisch onderzoek 1E
Uitstap Sound Factory 2D en 2E
Toneelvoorstelling 2A, 2B, en 2C
Kernklassenraden eerste jaar: 1D, 1A, 1E en 1B
Klassenraden 2de graad
Klassenraden 3de graad

Woensdag 26/10

Uitstap soundfactory 2F en 2G
onderzoekscompetenties wetenschappen 6E2, 6E3

Donderdag 27/10

Oudercontact

Vrijdag 28/10

Eucharistieviering afscheid Broeders
Broodjesmaaltijd

Zaterdag 29/10

Uitwisselingsproject New York (tot 08/11/2016)
Herfstvakentie (tot 07/11/2016)

November 2016

Maandag 07/11

Uitstap boekenbeurs eerste jaar (tot 08/11/2016)
Rijbewijs op school: examen
LOC
Vakbegeleider PO komt langs voor vakvergadering

Dinsdag 08/11

bezoek Egmontpaleis 30 leerlingen van het zesde jaar (tot 09/11/2016)
voorstelling hoger onderwijs door clb zesdejaars
MST 3A
CLIL

Woensdag 09/11

Floveractie ouderraad (tot 10/11/2016)
Startvergadering mini-ondernemingen

Donderdag 10/11

Puntenkaarten (tot 11/11/2016)
Vakbegeleider Nederlands (tot 11/11/2016)
vakbegeleider humane wetenschappen
Olympiade Latijn (3D2, 3E)
Euroclassica (olympiade Latijn) 2E, 2F2, 2G2

Vrijdag 11/11

Jaarviering Speelschaar (tot 12/11/2016)
Wapenstilstand (tot 12/11/2016)

Maandag 14/11

Vakbegeleiders Nederlands en geschiedenis komen (tot 15/11/2016)
Frères for life (tot 19/11/2016)
Lemotest 2de graad (tot 19/11/2016)
LOC
Pedagogische Raad

Dinsdag 15/11

Ouderraad

Woensdag 16/11

Chemie olympiade

Donderdag 17/11

Vakbegeleider economie (tot 18/11/2016)
Den Held (3C/3D/3E)
Den Held (3A/3B/3F/3G)

Vrijdag 18/11

advocaat in klas 6D
Bingoavond basisschool

Zaterdag 19/11

Herfstconcert Speelschaar (tot 20/11/2016)
Wandeltocht De Frisse Stappers

Maandag 21/11

Floveractie ouderraad (tot 22/11/2016)
CPBW
Personeelvergadering
geen avondstudie

Dinsdag 22/11

toneel zesdejaars

Woensdag 23/11

indienen punten dw1

Donderdag 24/11

Start sperperiode 3de graad (tot 25/11/2016)
Fietscontrole eerste graad

Vrijdag 25/11

Vakbegeleider chemie komt langs (tot 26/11/2016)
Rapport DW 1 3de graad (tot 26/11/2016)
rechtbank 6D
JAM-sessie
Wijnavond oud-leerlingen

Zondag 27/11

Indienen punten DW 1 2de graad

Maandag 28/11

Start sperperiode 2de graad (tot 29/11/2016)
Pedagogische Raad

Dinsdag 29/11

Rapport DW 1 2de graad (tot 30/11/2016)
Voorstelling fietsveiligheid 1B, 1C en 1E
Voorstelling fietsveiligheid 1A en 1D

December 2016

Vrijdag 02/12

Xaveriusfeest (tot 03/12/2016)
Xaveriusfeest eerste jaar
Xaveriusfeest tweede jaar
Xaveriusreceptie

Zondag 04/12

Indienen punten DW 1 1ste graad

Maandag 05/12

Start sperperiode 1ste graad (tot 06/12/2016)
LOC

Dinsdag 06/12

Vakbegeleider Engels (tot 07/12/2016)
Rapport DW 1 1ste graad (tot 07/12/2016)
Sinterklaasontbijt

Woensdag 07/12

Start examen 5de jaar (tot 08/12/2016)

Donderdag 08/12

Floveractie ouderraad (tot 09/12/2016)
Start examen 6de jaar (tot 09/12/2016)

Vrijdag 09/12

Start examen 4de jaar (uitz wetenschappen) (tot 10/12/2016)
Grootouderfeest basisschool

Maandag 12/12

Start examen 3de jaar (uitz wetenschappen) (tot 13/12/2016)
Start examen 4de jaar wetenschappen (tot 13/12/2016)
Pedagogische Raad

Dinsdag 13/12

Start examen 3de jaar wetenschappen (tot 14/12/2016)
Start examen 2de jaar (tot 14/12/2016)

Woensdag 14/12

Start examen 1ste jaar (tot 15/12/2016)
Nascholing Prowise

Donderdag 15/12

CPBW-werkdag

Vrijdag 16/12

Grootouderfeest basisschool

Maandag 19/12

Einde examen 3de graad
CPBW

Dinsdag 20/12

Floveractie ouderraad (tot 21/12/2016)
Laatste examendag 2de graad (tot 21/12/2016)
Einde examen 1ste graad (tot 21/12/2016)

Woensdag 21/12

Begeleidende klassenraden 4de jaar (tot 22/12/2016)
klassenraden 5de jaar
Klassenraden (tot 22/12/2016)
Begeleidende klassenraden 2F en 2G
Begeleidende klassenraden 2A, 2B, 2C, 2D en 2E

Donderdag 22/12

Begeleidende klassenraden 3de jaar (tot 23/12/2016)
Kerstbezinning (tot 24/12/2016)
klassenraden 6de jaar
bezinning 3de jaar
Begeleidende klassenraden 1B en 1C
Bezinning 4de jaar
Begeleidende klassenraden 1A, 1D en 1E

Vrijdag 23/12

Bezinning 1ste jaar
Bezinning 2de jaar
Bezinning 5de jaar
Bezinning 6de jaar
Oudercontact

Zaterdag 24/12

Kerstavakantie (tot 09/01/2017)

Dinsdag 27/12

School open (tot 28/12/2016)
School open

2017

Januari 2017

Maandag 02/01

LOC

Vrijdag 06/01

School open

Maandag 09/01

Ondernemer voor de klas
Boekenproeverij 4A
Boekenproeverij 4C
Boekenproeverij 4G
Pedagogische Raad

Dinsdag 10/01

MOS-vergadering
MST 3B

Donderdag 12/01

Schrijver op bezoek 2E en 2G
Schrijver op bezoek 2A, 2B en 2D
Inschrijving middagactiviteiten eerste jaar
Schrijver op bezoek 2C en 2F

Vrijdag 13/01

Floveractie ouderraad (tot 14/01/2017)
Nieuwjaarsreceptie

Maandag 16/01

CPBW
Pedagogische Raad
Binnenklasdifferentiatie

Dinsdag 17/01

bezinning vijfdejaars (tot 18/01/2017)
film godsdienst 6de jaar
uitstap Breendonck 6de jaars
Boekenproeverij 4A
Boekenproeverij 4G
Boekenproeverij 4C

Woensdag 18/01

wiskunde olympiade 2de en 3de graad

Donderdag 19/01

Oudercontact vakleerkrachten

Vrijdag 20/01

ex boekhouden 6A2 en 6B1 (tot 21/01/2017)
bezoek OKAN-leerlingen

Maandag 23/01

start tweede semester oc zesdejaars (tot 24/01/2017)
Poëzieateliers (3A)
Startvergadering studiekeuzebegeleiding tweede jaar
CPBW

Dinsdag 24/01

Poëzieateliers (3B/3D)
MST 3C
Boekenproeverij 4D
Boekenproeverij 4B
Ouderraad

Woensdag 25/01

eerste ronde Fysica olympiade

Donderdag 26/01

SID IN 6de jaars
MOS-vergadering
Vakbegeleider PO komt langs voor vakvergadering

Vrijdag 27/01

Ondernemer voor de klas
Poëzieateliers (3E/3G)
Poëzieateliers (3C/3F)

Maandag 30/01

Selectieve onderzoeken MST op school (tweede jaar)

Dinsdag 31/01

Like me (educatief toneel 3de jaar)
Boekenproeverij 4D
Boekenproeverij 4B

Februari 2017

Donderdag 02/02

Puntenkaarten (tot 03/02/2017)
Engels toneel 3de jaar: J.A.B.
Engels toneel 5de jaar
Personeelsvergadering
Geen studie

Vrijdag 03/02

Pedagogische studiedag (tot 04/02/2017)

Maandag 06/02

Boekenproeverij 4E
Boekenproeverij 4F
LOC

Dinsdag 07/02

MST 3D
Bezoek leerlingen Palet
MOS-vergadering
Infomoment studiekeuzebegeleiding CLB - 2E, 2F, 2G
Infomoment studiekeuzebegeleiding CLB - 2A, 2B, 2C, 2D

Woensdag 08/02

Floveractie ouderraad (tot 09/02/2017)
unimath 8u 5dejaar, 6/8u 6de jaar
Bezoek leerlingen Groenestraat en Zilverstraat
workshops bib oc mt

Donderdag 09/02

RSV 3B/3E/3F/3G (tot 10/02/2017)

Vrijdag 10/02

RSV 3A/3C/3D (tot 11/02/2017)

Maandag 13/02

Dikke truienweek (tot 18/02/2017)
Algemeen infomoment "Naar de derde graad"
Boekenproeverij 4E
Boekenproeverij 4F
Pedagogische Raad
4C: Bezoek beurs ivm studierichtingen 3de graad
Klassenraad 3A/B/C/D

Dinsdag 14/02

4A: Bezoek beurs ivm studierichtingen 3de graad
4B: Bezoek beurs ivm studierichtingen 3de graad
4E: Bezoek beurs ivm studierichtingen 3de graad
Inleefdag 2B en 2D
MST 3E
4F: Bezoek beurs ivm studierichtingen 3de graad
4G: Bezoek beurs ivm studierichtingen 3de graad
4D: Bezoek beurs ivm studierichtingen 3de graad
Infoavond naar de 3de graad

Donderdag 16/02

Vreemdgaan in de keuken (HW 3de jaar)
Inleefdag 2A, 2C, 2E, 2F en 2G
Klassenraad 3E/F/G

Vrijdag 17/02

Bezoek aan de OKAN-leerlingen (4G) (tot 18/02/2017)
Dikke truiendag (tot 18/02/2017)
Amerikaanse studenten op bezoek (tot 27/02/2017)
Algemeen infomoment studiekeuzebegeleiding 2A, 2B, 2C en 2D
Algemeen infomoment studiekeuzebegeleiding 2E, 2F en 2G

Zaterdag 18/02

Personeelsfeest (tot 19/02/2017)
Galabal (tot 19/02/2017)

Maandag 20/02

Infomoment studiekeuzebegeleiding 2C
MST 3F
Infomoment studiekeuzebegeleiding 2F
Infomoment studiekeuzebegeleiding 2D
Infomoment studiekeuzebegeleiding 2G
CPBW
Getuigen onderweg 5F
Infomoment studiekeuzebegeleiding 2B
Infomoment studiekeuzebegeleiding 2E
Infomoment studiekeuzebegeleiding 2A
Infoavond naar de 2de graad

Dinsdag 21/02

bezoek begeleider STEM (tot 22/02/2017)
Getuigen onderweg 5C
Getuigen onderweg 5A

Woensdag 22/02

Themadag SEI eerste graad
Klassieke Dag
chemie olympiade

Donderdag 23/02

Floveractie ouderraad (tot 24/02/2017)
Getuigen onderweg 5E
Getuigen onderweg 5B
Infoavond voor ouders en leerlingen 6de leerjaar

Vrijdag 24/02

getuigen onderweg 5F
getuigen onderweg 5D

Zaterdag 25/02

Krokusvakantie (tot 06/03/2017)

Maart 2017

Maandag 06/03

LOC
bezoek lln Oostkamp
Klassenraden 1ste graad
infomoment Londenreis

Dinsdag 07/03

Europese masterclass 5de jaar economie (tot 08/03/2017)
Floveractie ouderraad (tot 08/03/2017)
Bezoek leerlingen Palet
Vergeten man (toneelvoorstelling 3de jaar)
Project SEI 1C
Vergeten man (toneelvoorstelling 4de jaar)
Infoavond voor personeelsleden

Woensdag 08/03

Start sperperiode 2de graad (tot 09/03/2017)
2 de ronde wiskunde olympiade (tot 09/03/2017)
indienen punten DW2 2de graad (tot 09/03/2017)
Bezoek leerlingen Groenestraat
Top Team-bedrijfsspel (3A, 3B, 3C1, 4A, 4D1, 4E1)

Donderdag 09/03

Toneelvoostelling middagactitiveit eerste jaar
Klassenraden 1ste graad

Vrijdag 10/03

100 dagen 6de jaar (tot 11/03/2017)
rapport DW2 2de graad (tot 11/03/2017)

Zondag 12/03

Indienen punten DW 2 1ste graad
Indienen punten DW 2 1ste graad

Maandag 13/03

Start sperperiode 1ste graad (tot 14/03/2017)
Pedagogische Raad
Infoavond voor ouders : Drugs

Dinsdag 14/03

Rapport DW 2 1ste graad (tot 15/03/2017)
Start sperperiode tweede jaar (tot 15/03/2017)
Rapport DW 2 1ste graad (tot 15/03/2017)
Drive Up Safety 6de jaars (tot 15/03/2017)

Woensdag 15/03

Start sperperiode eerste jaar (tot 16/03/2017)
Drive Up Safety 6de jaars (tot 16/03/2017)
JON (eerste ronde)

Donderdag 16/03

Kangoeroewedstrijd eerste en tweede jaar

Maandag 20/03

Start examen 3de jaar (niet-wetenschappelijke richtingen)) (tot 21/03/2017)
Start speriode 5de jaar (tot 21/03/2017)
Voorexamen wiskunde 4,5,6,8u
CPBW
Graadvergadering eerste graad
klassenraden 6de jaar 6C,6B (start met 6B3) ,6A

Dinsdag 21/03

Start examen 4de jaar (tot 22/03/2017)
Start examen 3de jaar (wetenschappen) (tot 22/03/2017)
Start examen 2de jaar (tot 22/03/2017)
kernklassenraden 4G/4E/4F/4D
Infoavond voor personeelsleden
Ouderraad

Woensdag 22/03

Start examen 1ste jaar (tot 23/03/2017)
Vertaalwedstrijd Latijn (tot 26/03/2017)
oc wetenschappen
Werkvergadering CPBW
Indienen punten DW 2 3de graad

Donderdag 23/03

Kernklassenraden 4de jaar (tot 24/03/2017)
klassenraden 6de jaar 6E, 6D

Vrijdag 24/03

Voorlopig rapport DW 2 3de graad (tot 25/03/2017)
Floveractie ouderraad (tot 25/03/2017)
Kernklassenraden 4A/4B/4C
Infobeurs : 6de jaar en oud-leerlingen

Maandag 27/03

Mondeling examen 5de jaar (tot 30/03/2017)
voorexamen wiskunde 5,6 en 8u (6de jaar)
CPBW
LOC

Dinsdag 28/03

Laatste examendag 2de graad (tot 29/03/2017)
Laatste examen dag 1ste graad (tot 29/03/2017)
didactische uitstappen 6de jaars (tot 29/03/2017)

Woensdag 29/03

Klassenraden 2de jaar (tot 31/03/2017)
Klassenraden 4C, 4B en 4A
Predeliberaties 2F, 2G en 2E

Donderdag 30/03

Klassenraden 4E, 4F, 4G en 4D
Predeliberaties 2B, 2C, 2D en 2A

Vrijdag 31/03

klassenraden 5de jaar (tot 01/04/2017)
lesvrije dag derde graad (tot 01/04/2017)
Inkijken van de rapporten met de titularis
Oudercontact

April 2017

Zaterdag 01/04

Paasvakantie (tot 17/04/2017)

Maandag 03/04

LOC

Maandag 10/04

Pedagogische Raad

Maandag 17/04

Paasmaandag (tot 18/04/2017)
CPBW

Dinsdag 18/04

Infomoment rondleiding open dag

Woensdag 19/04

JON (tweede ronde)

Donderdag 20/04

Uitstap aardrijkskunde en geschiedenis - 2C, 2E, 2F, 2G
Infomoment rondleiding 2de en 3de graad
Infoavond voor ouders en leerlingen 6de leerjaar

Zondag 23/04

Open Dag (tot 24/04/2017)
Startmoment open dag

Maandag 24/04

MST 3G
lespakket Big en Open data 6B1
Pedagogische Raad

Dinsdag 25/04

Beisbroek 5de jaar wetenschappen

Woensdag 26/04

finale wiskunde olympiade Heverlee

Donderdag 27/04

Project SEI 1B
Sensibilisering voor hartritmestoornissen (4A/B/C/D)
Sensibilisering voor hartritmestoornissen (4E/F/G)

Vrijdag 28/04

Quiz minivoetbal (tot 29/04/2017)
lespakket Big en Open data 6A

Zaterdag 29/04

finale chemie olympiade (tot 30/04/2017)

Mei 2017

Maandag 01/05

1 Mei : Vrij dag (tot 02/05/2017)
LOC

Woensdag 03/05

Knack Interscholenwedstrijd Finale
Klassieke avond

Donderdag 04/05

Europees parlement 5A en 5E1 (tot 05/05/2017)
Project No Hate

Vrijdag 05/05

Lessenmarathon : De tofste nacht van de frères (tot 06/05/2017)

Zaterdag 06/05

Car Wash basisschool
Versus 7

Maandag 08/05

Pedagogische Raad
Pedagogische Raad

Dinsdag 09/05

Vaccinaties (klem, kroep en kinkhoest) 3de jaar
Smile it up minionderneming
MST restgroep (eerste jaar)
MST (afwezige lln 3de jaar)
Toneel eerste jaar

Donderdag 11/05

Uitstap aardrijkskunde en geschiedenis - 2A, 2B en 2D
Uitstap Aquafin 1D1 en 1E

Vrijdag 12/05

Het puberende brein (tot 13/05/2017)

Maandag 15/05

Frères got talent
Frères got talent
CPBW
infoavond CLIL 5de jaars

Dinsdag 16/05

Uitstap Westhoek 5de jaar (tot 17/05/2017)
Zeedag 4de jaar (tot 17/05/2017)
Zeedag tweede jaar (tot 17/05/2017)
Gemachtigd opzichter
Ouderraad

Donderdag 18/05

Frères got talent
Frères got talent
graadvergadering derde graad
Info Indiareis

Zondag 21/05

indienen punten dw2 derde graad (tot 22/05/2017)

Maandag 22/05

KLaspicknick 3 F
CPBW
CPBW

Dinsdag 23/05

Rapport DW 2 3de graad (tot 24/05/2017)
Vaccinatie baarmoederhalskanker eerste jaar + selectieve onderzoeken MST
gastspreker advertising, research en marketing (3B/C)
gastspreker advertising, research en marketing (3A)
examen boekhouden
gastspreker advertising, research en marketing (3F/G)
gastspreker advertising, research en marketing (3D/E)

Woensdag 24/05

Westouter (tot 28/05/2017)
Westouter (tot 28/05/2017)
Duatlon
Afsluitende vergadering Mini-ondernemingen

Donderdag 25/05

start sperperiode 6de jaar (tot 26/05/2017)
Hemelvaartvakantie (tot 27/05/2017)
proclamatie wiskunde olympiade

Maandag 29/05

start sperperiode 5de jaar (tot 30/05/2017)
LOC
Peroneelsvergadering
Geen studie

Dinsdag 30/05

Klaspicknick 5 B

Woensdag 31/05

MST restgroep (eerste jaar)

Juni 2017

Donderdag 01/06

indienen punten DW3 4de jaar (tot 02/06/2017)
Uitstap STEM 2C, 2D, 2F1 en 2G1 (tot 02/06/2017)
Battle of the chefs
Reanimatieopleiding voor externen

Vrijdag 02/06

Start sperperiode 4de jaar (tot 03/06/2017)
Klaspicknick 6 C
Paletrock

Zondag 04/06

indienen punten DW3 3de jaar (tot 05/06/2017)

Maandag 05/06

Start sperperiode 3de jaar (tot 06/06/2017)
Pinksterenmaandag (tot 06/06/2017)
LOC
LOC

Dinsdag 06/06

Rapport DW 3 4de jaar (tot 07/06/2017)
Laatste middagmaal voor het 6de jaar

Woensdag 07/06

Start examen 6de jaar (tot 08/06/2017)
Rapport DW3 3de jaar (tot 08/06/2017)
Indienen punten DW 3 1ste graad

Donderdag 08/06

start examens 6de jaar (tot 09/06/2017)
Indienen punten DW3 eerste graad (vóór 24.00 uur) (tot 09/06/2017)
Start sperperiode 1ste graad (tot 09/06/2017)
Klaspicknick 4 F : Floveractie
Raad middenkader

Vrijdag 09/06

Rapport DW 3 1ste graad (tot 10/06/2017)
Start examen 5de jaar (tot 10/06/2017)
Start sperperiode 1ste graad (tot 10/06/2017)
Bezoek aan het Merovingisch huis (3G)
Ouderraad

Maandag 12/06

start examens vijfde jaar (tot 13/06/2017)
Uitdelen DW3 eerste graad (tot 13/06/2017)
Pedagogische Raad

Dinsdag 13/06

Klaspicknick 2 E : floveractie
Klaspicknick 1 B : floveractie
Bezoek aan Aquafin (4D2 en 4E2)

Woensdag 14/06

Start examen 4de jaar (niet wetenschappen) (tot 15/06/2017)
Labodag (4D2 en 4E2)

Donderdag 15/06

Start examen 4de jaar (wetenschappen) (tot 16/06/2017)
Start examen 3de jaar (niet wetenschappen) (tot 16/06/2017)

Vrijdag 16/06

Start examen 3de jaar wetenschappen (tot 17/06/2017)
Start examen eerste graad (tot 17/06/2017)
Start examen eerste graad (tot 17/06/2017)

Maandag 19/06

CPBW
LOC

Dinsdag 20/06

LOC

Woensdag 21/06

CPBW Werkvergadering

Donderdag 22/06

Proclamatie basisschool (tot 23/06/2017)
Einde examens eerste jaar (tot 23/06/2017)

Vrijdag 23/06

Einde examens tweede jaar (tot 24/06/2017)
einde examen 2de graad (tot 24/06/2017)
einde examens derde graad (tot 24/06/2017)
Klasuitstap eerste jaar (tot 24/06/2017)
Einde examen 2de jaar, 2de, 3de graad (tot 24/06/2017)

Zondag 25/06

Indienen punten

Maandag 26/06

Deliberaties (tot 29/06/2017)
Traject toelatingsexamen geneeskunde (tot 01/07/2017)
Deliberaties 6de jaar
Deliberaties 1ste jaar
Deliberaties 3de jaar

Dinsdag 27/06

Deliberaties 4de jaar
Proclamatie 6de jaar

Woensdag 28/06

Deliberaties 5de jaar
Deliberaties 2de jaar

Donderdag 29/06

Ophalen rapport

Vrijdag 30/06

Lottrekking uitwisselingsproject New York
Indienen studiekeuzeformulieren
Indienen studiekeuzeformulieren en opkuis klas
Indienen studiekeuzeformulieren
Oranje op de speelplaats
Informatie uitgestelde proeven en vakantietaken
Informatie uitgestelde proeven en vakantietaken
Informatie vakantietaken en uitgestelde proeven
BBQ
BBQ
BBQ

Juli 2017

Zaterdag 01/07

Zomervakantie (tot 01/09/2017)

Maandag 03/07

School is open (tot 07/07/2017)

Woensdag 05/07

Indiareis (tot 23/07/2017)

Maandag 10/07

Pedagogische Raad

Maandag 17/07

CPBW

Augustus 2017

Maandag 07/08

Start werken Sirkeltheater (tot 08/08/2017)

Maandag 14/08

Pedagogische Raad

Dinsdag 15/08

Hemelvaart (tot 16/08/2017)

Woensdag 16/08

Levering boeken (tot 17/08/2017)
School is open (tot 19/08/2017)

Donderdag 17/08

Sorteren boeken (tot 18/08/2017)
Begeleiding vakantietaken en bijkomende proeven (tot 19/08/2017)

Maandag 21/08

School is open (tot 26/08/2017)
Uitleggen boeken (tot 25/08/2017)
CPBW
CPBW

Woensdag 23/08

LOC

Donderdag 24/08

Bijkomende proeven (tot 25/08/2017)
LOC

Vrijdag 25/08

Ophalen boeken 2 3 4 (tot 26/08/2017)
Bijkomende proeven + delibererende klassenraden + oudercontact (tot 26/08/2017)
Deliberatie bijkomende proeven

Maandag 28/08

Ophalen boeken 5 en 6 (tot 29/08/2017)
School is open (tot 01/09/2017)

Woensdag 30/08

Personeelsvergadering
Receptie personeel
Pedagogische Raad
Portretterende KR GON-lln
Instapavond 1ste jaar
Instapavond eerste jaar

Donderdag 31/08

Instapnamiddag 2 tot 6

September 2017

Maandag 04/09

LOC

Dinsdag 05/09

Bosspel 1ste jaar (tot 06/09/2017)
Bosspel eerste jaar
Vergadering jaarverantwoordelijken oudleerlingen

Donderdag 07/09

Foto 1 tot en met 6

Vrijdag 08/09

sportdag (tot 09/09/2017)

Zondag 10/09

BBQ Speelschaar (tot 11/09/2017)

Maandag 11/09

start avondstudie (tot 12/09/2017)
Uitleg ondersteuningsnetwerk
Pedagogische Raad
Pedagogische Raad
SOR

Dinsdag 12/09

Inschrijving middagactiviteiten eerste jaar
MOS-startvergadering

Woensdag 13/09

Oud-lln vergadering

Donderdag 14/09

Uitleg ondersteuningsnetwerk

Vrijdag 15/09

infosessie YOUCA (zuiddag)
project ondernemen 6de jaar

Maandag 18/09

Start middagactiviteiten (tot 19/09/2017)
CPBW
CPBW

Dinsdag 19/09

Voorstelling verkeersveiligheid eerste jaar (tot 20/09/2017)
Voorstelling verkeersveiligheid 1E en 1F
Voorstelling verkeersveiligheid 1B en 1D
Voorstelling verkeersveiligheid 1A en 1C
Ouderraad

Woensdag 20/09

Loopcross SFX (tot 21/09/2017)
Oud-leerlingenvergadering

Vrijdag 22/09

Auditie TwolfNolf

Maandag 25/09

Infosessie smartschool
Excursie aardrijkskunde - natuurwetenschappen 1B en 1F
Portretterende klassenraden 1E, 1D en 1F

Dinsdag 26/09

Excursie aardrijkskunde - natuurwetenschappen 1A en 1B
Infosessie smartschool
Excursie aardrijkskunde - natuurwetenschappen 1C en 1E

Woensdag 27/09

Excursie aardrijkskunde - natuurwetenschappen 1D en 1E

Donderdag 28/09

Excursie aardrijkskunde - natuurwetenschappen 1C en 1F
Raad Middenkader
Portretterende klassenraden 1B, 1A en 1C

Vrijdag 29/09

Excursie aardrijkskunde - natuurwetenschappen 1A en 1D

Oktober 2017

Maandag 02/10

LOC
infoavond zesdejaars Johan Delanghe

Dinsdag 03/10

Toneelvoorstelling tweede jaar

Donderdag 05/10

Ontmoetingsavond eerste jaar

Vrijdag 06/10

Pedagogische studiedag (tot 07/10/2017)

Maandag 09/10

Pedagogische Raad
Pedagogische Raad

Dinsdag 10/10

excursie biologie 4A en 4B
infosessie jongeren YOUCA
Schoolraad

Donderdag 12/10

excursie biologie 4C en 4D

Vrijdag 13/10

excursie biologie 4F en 4G
excursie biologie 4E

Maandag 16/10

Sperperiode eerste jaar (tot 19/10/2017)
Sperperiode eerste jaar (tot 19/10/2017)
CPBW
CPBW

Dinsdag 17/10

Soundfactory 2A en 2B

Donderdag 19/10

YOUCA (Zuiddag) (tot 20/10/2017)
Proefexamen eerste jaar (tot 21/10/2017)
Begeleidende klassenraden tweede jaar (tot 20/10/2017)
Herfstexamens eerste jaar (tot 20/10/2017)
Soundfactory 2E
begeleidende klassenraden derde graad
Begeleidende klassenraden 2de graad

Vrijdag 20/10

Voorlopig rapport DW2 tweede jaar (tot 21/10/2017)
Voorlopig Rapport DW 2 tot 6 (tot 21/10/2017)
Soundfactory tweede jaar (tot 21/10/2017)
Herstexamens eerste jaar (tot 21/10/2017)
Film 'Le nouveau' eerste jaar

Zaterdag 21/10

Reünie oud-leerlingen

Maandag 23/10

Voorlopig Rapport DW2 eerste jaar (tot 24/10/2017)
Kernklassenraden eerste jaar (tot 24/10/2017)
Begeleidende klassenraden tweede jaar (tot 24/10/2017)
CPBW
begleidende klassenraden derde graad
Begeleidende klassenraden 2de graad

Dinsdag 24/10

Kernklassenraden eerste jaar (tot 25/10/2017)
onderzoekscompetenties wetenschappen 6de jaar
begeleidende klassenraden derde graad
Begeleidende klassenraden 2de graad

Woensdag 25/10

Soundfactory 2C en 2D

Donderdag 26/10

Oudercontact eerste tot en met zesde jaar

Zaterdag 28/10

Herfstvakantie (tot 06/11/2017)

November 2017

Maandag 06/11

clb hoger onderwijs 6de jaars
LOC

Woensdag 08/11

film vijfde jaars

Donderdag 09/11

Examen rijbewijs op school

Zaterdag 11/11

Wapenstilstand (tot 12/11/2017)

Maandag 13/11

Personeelsvergadering (tot 14/11/2017)
Pedagogische Raad
Pedagogische Raad

Dinsdag 14/11

Een verhaal over iemand (ontmoetingsdag op een herinneringsplek) (tot 15/11/2017)

Woensdag 15/11

eerste ronde Chemie Olympiade

Donderdag 16/11

Ouderraad

Maandag 20/11

CPBW
CPBW
Lezing Eric De Marteleire (MOS)
Lezing Eric De Marteleire

Woensdag 22/11

start sperperiode 3de graad (tot 23/11/2017)

Donderdag 23/11

Raad Middenkader

Vrijdag 24/11

DW1 derde graad (tot 25/11/2017)

Zondag 26/11

Herfstconcert Speelschaar (tot 27/11/2017)

Dinsdag 28/11

Start sperperiode 4de jaar (tot 29/11/2017)
bezoek Federaal Parlement HW zesde jaar (tot 29/11/2017)
Toneelvoorstelling: Nu ben ik het zat (3de jaar)

Woensdag 29/11

Start sperperiode 3de jaar (tot 30/11/2017)

December 2017

Vrijdag 01/12

Einde middagactiviteiten eerste graad (tot 02/12/2017)
Xaveriusreceptie

Maandag 04/12

Xaveriusfeest (tot 05/12/2017)
LOC

Dinsdag 05/12

Start sperperiode tweede jaar (tot 06/12/2017)

Woensdag 06/12

Rapport DW1 tweede jaar (tot 07/12/2017)
Start sperperiode eerste jaar (tot 07/12/2017)
start examens vijfde jaar (tot 07/12/2017)

Donderdag 07/12

start examens zesde jaar (tot 08/12/2017)
Rapport DW1 eerste jaar (tot 08/12/2017)

Vrijdag 08/12

Start examenperiode 4de jaar (behalve de richting wetenschappen) (tot 09/12/2017)

Maandag 11/12

Start examenperiode 4de jaar, richting wetenschappen (tot 12/12/2017)
Start examenperiode 3de jaar (behalve de richting wetenschappen) (tot 12/12/2017)
pedagogische Raad
Pedagogische Raad

Dinsdag 12/12

Start examenperiode tweede jaar (tot 13/12/2017)
Start examenperiode 3de jaar, richting wetenschappen (tot 13/12/2017)

Woensdag 13/12

Start examenperiode eerste jaar (tot 14/12/2017)

Donderdag 14/12

Raad Middenkader

Maandag 18/12

einde examens derde graad (tot 19/12/2017)
CPBW
CPBW

Dinsdag 19/12

Einde examenperiode eerste graad (tot 20/12/2017)
einde examens 2de graad (tot 20/12/2017)

Woensdag 20/12

Begeleidende klassenraden eerste graad (tot 21/12/2017)

Donderdag 21/12

Begeleidende klassenraden eerste graad (tot 22/12/2017)

Vrijdag 22/12

Oudercontact

Zaterdag 23/12

Kerstvakantie (tot 08/01/2018)

Woensdag 27/12

School open

2018

Januari 2018

Vrijdag 05/01

School open

Maandag 08/01

LOC
Pedagogische Raad

Dinsdag 09/01

Auteurslezing 2C, 2D, 2E
Auteurslezing 2A, 2B

Donderdag 11/01

Raad Middenkader

Vrijdag 12/01

nieuwjaarsreceptie (tot 13/01/2018)

Maandag 15/01

uitstap zesdejaars Breendonk en Dossinkazerne (tot 16/01/2018)
Startvergadering studiekeuzebegeleiding tweede jaar
CPBW
Pedagogische Raad

Woensdag 17/01

eerste ronde Wiskunde Olympiade

Donderdag 18/01

Toneelvoorstelling: Join(t) us
Oudercontact met vakleerkrachten

Maandag 22/01

CPBW
Ouderraad

Dinsdag 23/01

Blackchat (Engels toneel 3de jaar)
Engels toneel 5de jaar

Maandag 29/01

Bezoek aan de Veiling Roeselare en Ganda Ham Destelbergen (tot 30/01/2018)
tweede semenster oc (tot 30/01/2018)

Dinsdag 30/01

onderzoekscompetenties bib Brugge 5 de jaar

Woensdag 31/01

onderzoekscompetenties bib Brugge 5 de jaar

Februari 2018

Donderdag 01/02

Personeelsvergadering (tot 02/02/2018)
Raad Middenkader

Vrijdag 02/02

onderzoekscompetenties bib Brugge 5 de jaar

Maandag 05/02

LOC

Woensdag 07/02

Klassieke dag
Klassieke, STEM- en SEI-dag
Directievergadering Sint-Donaas
unimath 8u wisk 5de jaar

Donderdag 08/02

Infomoment studiekeuze CLB voor 2A, 2D en 2E
Infomoment studiekeuze CLB voor 2B en 2C
Infoavond naar de eerste graad
Infoavond naar de eerste graad

Zaterdag 10/02

Krokusvakantie (tot 19/02/2018)

Maandag 12/02

Pedagogische Raad

Maandag 19/02

CPBW
Pedagogische Raad
Infoavond naar de tweede graad

Donderdag 22/02

RSV (3de jaar) (tot 23/02/2018)
Infoavond naar de derde graad

Vrijdag 23/02

RSV (3de jaar) (tot 24/02/2018)

Maandag 26/02

CPBW

Woensdag 28/02

tweede ronde Chemie Olympiade

Maart 2018

Donderdag 01/03

SID IN Kortrijk Xpo
Raad Middenkader

Maandag 05/03

begeleidende klassenraden eerste jaar (tot 06/03/2018)
LOC

Woensdag 07/03

Start sperperiode 2de graad (tot 08/03/2018)
Top team
Klaarzetten turnzaal 100 dagen
tweede ronde Wiskunde Olympiade

Donderdag 08/03

Begeleidende klassenraden eerste jaar (tot 09/03/2018)
Generale repetitie 100 dagen
Schoolraad

Vrijdag 09/03

100-dagen (tot 10/03/2018)

Maandag 12/03

Pedagogische Raad
Pedagogische Raad

Dinsdag 13/03

Start sperperiode tweede jaar (tot 14/03/2018)

Woensdag 14/03

Rapport DW2 tweede jaar (tot 15/03/2018)
Start sperperiode eerste jaar (tot 15/03/2018)
JON 1ste ronde
Ouderraad

Donderdag 15/03

Kangoeroewedstrijd (tot 16/03/2018)
Rapport DW2 eerste jaar (tot 16/03/2018)
Kangoeroewedstrijd

Maandag 19/03

start sperperiode vijfde jaar (tot 20/03/2018)
Voorexamen wiskunde zesde jaar (tot 20/03/2018)
Predeiberaties 6de jaar (tot 20/03/2018)
Start examenperiode 3de jaar (behalve de richting wetenschappen) (tot 20/03/2018)
CPBW
CPBW

Dinsdag 20/03

Predeliberaties zesde jaar (tot 21/03/2018)
Start examenperiode tweede jaar (tot 21/03/2018)
Start examenperiode 4de jaar en 3de jaar wetenschappen (tot 21/03/2018)

Woensdag 21/03

Start examenperiode eerste jaar (tot 22/03/2018)

Donderdag 22/03

uitstap Westhoek vijfde jaar (tot 23/03/2018)
Predeliberaties zesde jaar (tot 23/03/2018)

Vrijdag 23/03

voorlopig rapport DW2 (tot 24/03/2018)

Maandag 26/03

Mondelinge examens vijfde jaar (tot 29/03/2018)

Dinsdag 27/03

Einde examenperiode eerste graad (tot 28/03/2018)
didactische uitstappen zesdes (tot 28/03/2018)
einde examens 2de graad (tot 28/03/2018)

Woensdag 28/03

Predeliberaties tweede jaar (tot 29/03/2018)

Donderdag 29/03

Predeliberaties tweede jaar (tot 30/03/2018)

Vrijdag 30/03

KLassenraaddag vijfde jaar (tot 31/03/2018)
Oudercontact

Zaterdag 31/03

Paasvakantie (tot 16/04/2018)

April 2018

Maandag 02/04

paasmaandag (tot 03/04/2018)

Zaterdag 07/04

Parijsreis 4de jaar (tot 11/04/2018)

Maandag 09/04

Pedagogische Raad

Dinsdag 10/04

Berlijnreis 6de jaar (tot 16/04/2018)

Maandag 16/04

CPBW
LOC

Dinsdag 17/04

uitstap Beisbroek Wetenschappen vijfde jaar

Woensdag 18/04

JON 2de ronde

Donderdag 19/04

Infoavond naar de eerste graad
Infoavond naar de eerste graad

Zaterdag 21/04

Open dag (tot 22/04/2018)

Zondag 22/04

Open dag (tot 23/04/2018)

Maandag 23/04

Pedagogische Raad

Woensdag 25/04

Finale Wiskunde Olympiade

Donderdag 26/04

Raad Middenkader

Maandag 30/04

Facultatieve vrije dag (tot 01/05/2018)

Mei 2018

Dinsdag 01/05

Dag van de Arbeid (tot 02/05/2018)

Maandag 07/05

LOC

Woensdag 09/05

Duathlon

Donderdag 10/05

Hemelvaartvakantie (tot 14/05/2018)

Maandag 14/05

Pedagogische Raad
Pedagogische Raad

Dinsdag 15/05

Ouderraad

Donderdag 17/05

Raad Middenkader
Schoolraad

Maandag 21/05

Pinksterenmaandag (tot 22/05/2018)
CPBW

Dinsdag 22/05

rapport DW2 (tot 23/05/2018)

Woensdag 23/05

start sperperiode 6de jaar (tot 24/05/2018)

Vrijdag 25/05

start sperperiode vijfde jaar (tot 26/05/2018)

Maandag 28/05

Personeelsvergadering (tot 29/05/2018)
CPBW

Juni 2018

Vrijdag 01/06

Start sperperiode 4de jaar (tot 02/06/2018)

Maandag 04/06

LOC

Dinsdag 05/06

Start sperperiode 3de jaar (tot 06/06/2018)

Woensdag 06/06

start examens zesde jaar (tot 07/06/2018)

Donderdag 07/06

Raad Middenkader

Vrijdag 08/06

start examens vjifde jaar (tot 09/06/2018)
Start sperperiode eerste graad (tot 09/06/2018)

Maandag 11/06

Pedagogische Raad
Pedagogische Raad

Woensdag 13/06

Start examenperiode 4de jaar (behalve de richting wetenschappen) (tot 14/06/2018)

Donderdag 14/06

Start examenperiode 3de jaar (behalve de richting wetenschappen) (tot 15/06/2018)
Start examenperiode 4de jaar, richting wetenschappen (tot 15/06/2018)

Vrijdag 15/06

Start examenperiode 3de jaar, richting wetenschappen (tot 16/06/2018)
Start examenperiode eerste graad (tot 16/06/2018)

Maandag 18/06

CPBW
CPBW

Donderdag 21/06

Einde examenperiode eerste jaar (tot 22/06/2018)

Vrijdag 22/06

einde examens derde graad (tot 23/06/2018)
Einde examenperiode tweede jaar (tot 23/06/2018)
Uitstap eerste jaar (tot 23/06/2018)
einde examens 2de graad (tot 23/06/2018)

Maandag 25/06

Deliberaties (tot 28/06/2018)

Dinsdag 26/06

Proclamatie zesde jaar

Donderdag 28/06

Oudercontact 1 tot en met 5

Zaterdag 30/06

Zomervakantie (tot 03/09/2018)

Juli 2018

Maandag 09/07

Pedagogische Raad

Maandag 16/07

CPBW

Augustus 2018

Maandag 13/08

Pedagogische Raad

Donderdag 16/08

Begeleidingsdagen BP en VT (tot 18/08/2018)

Maandag 20/08

CPBW

Donderdag 23/08

BP (tot 25/08/2018)

Vrijdag 24/08

Deliberaties BP
OC BP bij directeur

September 2018

Maandag 10/09

Pedagogische Raad

Maandag 17/09

CPBW

Oktober 2018

Maandag 08/10

Pedagogische Raad

Maandag 15/10

CPBW

November 2018

Maandag 12/11

Pedagogische Raad

Maandag 19/11

CPBW

December 2018

Maandag 10/12

Pedagogische Raad

Maandag 17/12

CPBW

2019

Januari 2019

Maandag 14/01

Pedagogische Raad

Maandag 21/01

CPBW

Februari 2019

Maandag 11/02

Pedagogische Raad

Maandag 18/02

CPBW

Maart 2019

Maandag 11/03

Pedagogische Raad

Maandag 18/03

CPBW

April 2019

Maandag 08/04

Pedagogische Raad

Maandag 15/04

CPBW

Mei 2019

Maandag 13/05

Pedagogische Raad

Maandag 20/05

CPBW

Juni 2019

Maandag 10/06

Pedagogische Raad

Maandag 17/06

CPBW

Juli 2019

Maandag 08/07

Pedagogische Raad

Maandag 15/07

CPBW

Augustus 2019

Maandag 12/08

Pedagogische Raad

Maandag 19/08

CPBW

September 2019

Maandag 09/09

Pedagogische Raad
Pedagogische Raad

Maandag 16/09

CPBW
CPBW